WHATS  APP   TELEGRAM HIZLI  ŞİRKET  HATTI: 0 534  080 47  30
Üyelik Girişi
ŞDLTRANSMİKSER KUMANDA

Site Haritası
Takvim

Anasayfa

ŞDL  TRANSMİKSER   KUMANDA KUTULARI , KOLLARI , 
GAZ HALATLARI, TELLERİ  ,  SPİRALLERİ   ÜRETİMİ
 

Kumanda spirali, mekanik kontrol sistemlerinde oldukça geniş kullanım alanı olan ve günümüzde sıkça görülen, önemli bir kumanda kontrol sistemidir.Özelliği, doğrusal hareketle bir noktadan diğer bir noktaya bir yükü hareketi  iletmektir.Kısaca yan yana dairesel olarak bir kemik hortum etrafında dizilen bir grup çelik telin üzeri plastik kaplanmış her iki ucunda metal bağlantı başlığı bulunan halat diye tanımlanır.Hiçbir zaman aklımıza elektrik enerjisi aktarımında kullanılan kabloyu,halatı,teli getirmemelidir.Spiral halat tamamen farklı yapı ve özellikte olup hareket aktarımını sağlarlar.Bu nedenle yapıları oldukça sağlam olmalıdır. ŞDL spiralleri yüksek standartlara sahip olup,çok kaliteli malzemelerden üretilir. ŞDL’de oldukça geniş bir başlık ve bağlantı parçaları standardı bulunmaktadır.Ayrıca dış tutucu (spiral) SdN,SdH,SdC,SdP serileri olarak esnek çekme itme sistemlerinde çeşitli özelliklerde üretilmiş olup değişik amaçlarda kullanılabilir.İmalatta ve montajda gerektiğinde ihtiyaçlarınıza teknik elemanlarımız her zaman yardımcı olacaktır.
Bu gün ŞDL kumanda spiralleri,kumanda kutuları,kontrol kolları  tüm iş makineleri,inşaat makinaları,beton mikserleri,transmikser ve araçlarda güvenle kullanılmaktadır.SDL Kumanda Spiralleri, mikser tekli kumanda kutusu ve mikser çiftli kumanda kutusu betonmikserlerinde, transmikserlerde uygun fiyatı ve üstün kalitesiyle tercih edilir olmuştur.
ŞDL kumanda spirallerinin diğer kontrol sistemlerine göre bir çok avantajları vardır; Diğer sistemlere göre daha ekonomiktirler. Hafiftirler,daha az bakım isterler. Gürültü ve titreşimleri azdır. Uzun ömürlü ve güvenlidirler. Esnek ve üç boyutlu montaj kolaylıklarına sahiptirler.Sdl Kumanda Spiralleri,günlük yaşamımızda hergün, heryerde karşılaşabileceğimiz,görebileceğimiz hayatımızda önemli bir yere sahip,vazgeçilmez ,yaşamı kolaylaştıran,mekanik bir kumanda kontrol  sistemidir.
Sdl Kumanda Spiralleri kullanım alanları:İş ve İnşaat Makinalarında,Uçak Sanayinde,Savunma Sanayinde,Tarım Makinalarında,Gemi Teknolojisinde,Elektrik Tesisi ve Dağıtım Tesiisi Yapımında,Ev Aletlerinde,Ahşap İşleme Makinalarında,Boşaltma ve Temizlikte Kullanılan Taşıtlarda,Teleferik Yapımında,Ter Üstü ve Yer Altı Maden Ocaklarında,Toprak İşleme Makinalarında,Takım Tezgahlarında Makinalarında,Tablalı İstif Makinalarında,Vinç Yapımında,Tekstil Makinalarında,Pist Paletlerinde,Labaratuvar ve Hastane Cihazlarında,Spor Aletlerinde daha sıralıyamadığımız bir çok sektörde. ŞDL İş Makinaları Yedek Parça Sanayi Ticaret Ltd. 1994 yılında itme çekme kumanda spiralleri üretimi yapmak amacıyla Ankara merkezli olarak kurulmuştur. Kumanda spiralleri konusunda uzun yıllara dayanan deneyimi ve profesyonel kadrosuyla hizmet veren ŞDL, kaliteli ve ekonomik üretiminin bir sonucu olarak müşteri portföyünü arttırmış ve artık gereksinimini duyduğu ikinci tesisini 2004 yılında açmıştır. Caterpillar, Komatsu, Hitachi, Bomag, Mitsubishi, Champion gibi uluslararası markaların yan sanayi ve yedek parça hizmeti veren firmamız bunun yanı sıra özel siparişlerde cevap verebilmektedir. Ürünlerimiz düzenli olarak yurtdışına ihraç edilmektedir. Sektörde önemli bir yere sahip olan firmamız müşterileriyle büyümekten kıvanç duymaktadır.
                    

Transmikserin Tarihçesi
 1 

Transmikser Gaz Kumanda Halatları,Telleri,Spiralleri

Transmikser TEKLİ Kumanda Kutuları,Kolları

Transmikser ÇİFTLİ Kumanda Kutuları,Kolları
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret84063
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar27.244927.3541
Euro28.765228.8804
Hava Durumu
Saat
ŞDL KUMANDA SPİRALLERİ

 ŞDL  TRANSMİKSER   KUMANDA KUTULARI , KOLLARI , GAZ HALATLARI, TELLERİ  ,  SPİRALLERİ